Maximální kapacita je omezená na 20 osob, proto si pospěšte, ať pro Vás máme místo!

Přihláška zde!

Zvadlo zde!

Ve dnech středa, 8.5. 2019, až sobota, 11.5. 2019, uspořádala Duha PAPRSEK další akci pro děti, tentokráte na turistické základně v Železné u Vrbna pod Pradědem. Ačkoli nám příliš nepřálo počasí - bylo chladno a dost deštivo - rozhodně jsme se nenudili. Pro děti jsme připravili výlet do termálního parku ve Velkých Losinách, prošli jsme si blízké Vrbno pod Pradědem a navštívili místní bobovou dráhu ve Sportparku. Spousta her a soutěží se odehrávala přímo na základně a v jejím pěkném blízkém okolí. V rámci tvořivých dílniček si děti vyrobily dekorativní dřevěný domeček a hlavičky na tužku z modelovací hmoty Light Clay. Prázdniny tak byly prožity zábavně a smysluplně. Děkujeme za podporu společnosti Kofola, Městu Krnov a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. 
 
Michal a Karolína Brunclíkovi
organizátoři

 

 

První červnový víkend strávily děti z Paprsku na víkendovce ve Smilově. Pro děti jsme se snažili zajistit bohatý program - hráli jsme spoustu her a soutěží na základně i na přilehlé louce, po týmech jsme v kotlíku vařili bramborový guláš a navštívili jsme Park sportu ve Hrubé Vodě. Zde se děti vyřádily na bobové dráze, na lanové Kamzíkově stezce či na trampolínách. Velmi příjemné byla procházka údolím řeky Bystřice, je zde pěkná divoká příroda s říčními brody po cestě. Děkujeme za podporu akce Městu Krnov a firmě Kofola. 

Za organizátory Michal a Karolína Brunclíkovi, Duha PAPRSEK

Ve dnech 14.-16.12. 2018 se uskutečnila na turistické základně v Bolaticích Vánoční víkendovka Duhy Paprsek. A byly to skutečně jakési Vánoce "nanečisto" - nechyběla vánoční jedlička s dárky pro všechny, koledy, prskavky, klasická štědrovečerní večeře i s přípitkem, odpolední zdobení venkovních smrků na kraji lesa mrkvičkami a jablíčky, aby se i zvířátka měla dobře. Probrali jsme tradiční zvyky a obyčeje. Nezapomněli jsme také na oblíbené tvoření, takže každý si domů odvezl pěkného andílka. Čas nám přirozeně zbyl také na hry a soutěže, tentokráte díky počasí zejména uvnitř základny. Paprskový rok 2018 se nám skutečně vyvedl náramně. Děkujeme za podporu Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, Městu Krnov a Kofole za zajištění pitného režimu. Michal a Karolína Brunclíkovi

První víkendovka v roce 2018 bude ve Stříbrných horách! 

Zvadlo zde!